Літні студентські практики

📆 28 серпня 2023 року

Текст

🍀 Наші студенти другого курсу багато працювали в «аудиторії» та в полі. Досліджували рельєф, ґрунти, рослинність території. 💦 Було трохи мокро та холодно, були наплічники, альпенштоки та резинові чоботи. Але попри те, студенти виходили в маршрути: дорогами, горами, ріками, щоб дізнатися як-то проходять природні господарські процеси у Карпатах. 🪕 А у вихідні продовжувалося дослідження особливостей регіону: «Музей екології гір та історії природокористування в Українських Карпатах», «Музей гуцульської різьби Юрія Павловича», Географічний центр Європи… 🔥 І все ж встигали ще й відпочити: танці, пісні, гриби, вінки, ватра, а головне – незабутні миті живого спілкування, дружби та перетворення студентів у справжніх географів 💚

🌿 Також ділимося враженнями від київської частини польової професійно-орієнтованої навчальної практики студентів другого курсу!

🏞 А ось наші першокурсники проходили навчальну практику з основ польових природничо-географічних досліджень в регіональному ландшафтному парку "Лиса гора"!🌱 Студенти мали змогу наочно досліджувати унікальні ландшафти🌲, спостерігати за поведінкою тварин, а також вивчати особливості антропогенних форм рельєфу місцевості 🔍 Територія Лисої гори — це справжнісінька перлина біорізноманіття майже у самому центрі Києва. Тут є залишки найбільшого в Європі фортифікаційного укріплення, 400-річні дуби 🌳 на стрімких схилах, червонокнижні види рослин 🥀, тварин 🐾, грибів 🍄. Тут і природне русло річки Либідь біля підніжжя Лисої гори з унікальними ландшафтами. 🌼 «Зелені екскурсії» - це усвідомлення бережливого ставлення до довкілля, значущості відродження та збереження унікальних природних ландшафтів великих міст, сіл, містечок!