Навчання на кафедрі фізичної географії та геоекології — відмінна можливість дослідити нові території та побачити світ!

📆 09 серпня 2023 року

Текст

🍀 Ми маємо значну кількість проектів, у яких можуть брати участь студенти кафедри! Зокрема дві студентки Барбара Вероніка та Стракович Ганна взяли участь у двотижневій літній школі BESE Summer school «Tourism vs Nature Conservation in National Parks», яка мала місце у Польщі

⛰ Разом з учасниками з інших країн вони дослідили вплив рекреаційної діяльності на довкілля природоохоронних територій в межах п'яти національних парків:

  • 📍Національний парк Баб'я Гора;
  • 📍Татранський національний парк;
  • 📍П'єнінський національний парк;
  • 📍Національний парк Горце;
  • 📍Ойцовський національний парк.

🔗 Основною метою семінару був обмін досвідом та об’єднання зусиль для проведення різноманітних досліджень і можливостей співпраці, які пропонуються через європейські дослідницькі програми.

📚 Будучи надзвичайно популярними туристичними визначними пам’ятками, ці природоохоронні території стикаються з низкою проблем, пов'язаних з одночасним виконанням природоохоронної та рекреаційної функцій. Відповідно під час досліджень учасники проекту мали змогу провести дослідження та віднайти раціональні рішення задля оптимізації функціонування природоохоронних територій.

💡Участь у цій літній школі — хороша можливість покращення своїх скілів у заповідній справі. Крім того, це знайомство зі справжніми ентузіастами, обмін знаннями та й зрештою чудовий відпочинок у горах!

💚 Хочемо подякувати організаторам проекту, кафедральній родині та географічному факультету за таку чудову подорож до Польщі!