Запрошуємо до участі у Партнерському семінарі HES-GEO!

Текст

🏛 Організатор: Дослідницький центр систем людина-довкілля, створений в 2022 році на факультеті географії та геології Ягеллонського університету в Кракові.

🧩 Семінар партнерства HES-GEO буде зустріччю та мережевим заходом представників освітніх та дослідницьких установ, неурядових організацій та зацікавлених сторін, що працюють у сфері систем людини та довкілля (HES) антропоцену із спостереженням Землі (EO) та геопросторовими технологіями.

🔗 Основною метою семінару є обмін досвідом та об’єднання зусиль для проведення різноманітних досліджень і можливостей співпраці, які пропонуються через європейські дослідницькі програми.

🍀 Семінар партнерства HES-GEO надасть можливість для обговорення бачення спільних між- та трансдисциплінарних, прикладних досліджень у сфері систем людина-довкілля, заснованих на співпраці всіх експертів-учасників і сторін.

📆 Подія відбудеться 26 вересня в рамках 7-ї конференції Forum Carpaticum: «Carpathian Futures – Critical Transitions Forum» (25-28 вересня).

Оновлена програма у доданому файлі (PDF, Google Drive)