Наукові читання з сучасної геоекології пам'яті академіка Михайла Гродзинського

Текст

📆 11 липня 2023 року

Запрошуємо до участі в онлайн-конференції, приуроченої до дня народження академіка Михайла ГРОДЗИНСЬКОГО, життя якого трагічного обірвалося 21 липня 2022 року.

Михайло Дмитрович Гродзинський − видатний український ландшафтний еколог, завідувач кафедри фізичної географії та геоекології, член-кореспондент НАН України, доктор географічних наук, професор, голова Асоціації ландшафтної екології України (IALE-Ukraine), член Президії та Вченої ради Українського географічного товариства, член Національного комітету України з Програми ЮНЕСКО "Людина і біосфера".

Михайло Дмитрович є фундатором української геоекології та наукової геоекологічної школи Київського національного університету імені Тараса Шевченка. На його науковому доробку виросло багато поколінь справжніх креативних географів, геоекологів, ландшафтознавців.

Для участі у конференції слід заповнити онлайн-форму реєстрації або надіслати до 10 червня 2023 року заявку на електронну пошту відповідального секретаря оргкомітету конференції e.tsiganok@gmail.com. Форму заявки наведено в інформаційному листі.

📌 Предметна область доповідей не обмежується і визначається всіма актуальними науково-освітніми аспектами сучасної геоекології з акцентом на їхню зумовленість воєнним і повоєнним періодами. Схвалені доповіді буде рекомендовано до подавання як публікації у окремий випуск періодичного фахового наукового журналу "Фізична географія та геоморфологія", присвяченого пам'яті про академіка Михайла Гродзинського.

💬 Мови конференції: українська та англійська.

📚 Інформаційний лист та архітектура конференції українською та англійською мовами (DOCX, 0.1 MB)

📲 Онлайн-форма реєстрації до 10.06.23 (файл Google Forms)