Запрошуємо до участі у Міжнародній Карпатській школі-2023 «Сталий розвиток Карпатського регіону: виклики та перспективи»

📆 Зимова сесія 15 лютого та 22-24 лютого 2023 р.

🎓Міжнародна Карпатська школа запрошує до співпраці в рамках Європейського Зеленого курсу в асинхронному та онлайн форматі у зв’язку зі станом війни в Україні. Метою сесії є розширення мережевої діяльності в Карпатському регіоні, спрямованої на сталий розвиток гірських територіальних громад. У роботі заходу візьмуть участь експерти Міністерства охорони навколишнього природного середовища України та Секретаріату Карпатської конвенції, Відень, Австрія. Дослідження відкритих пожеж на полігонах муніципальних відходів в країнах Балтійського регіону будуть представлені учасниками проєкту PreMiWaF, Швеція.

📍Спільний семінар розпочнеться 22 лютого 2023 р. Модератором і організатором зустрічі виступає робоча група Естонії, яка планує детально обговорити робочі візити на полігони ТПВ Естонії. Дослідження робочих груп з України, Литви, Латвії, Грузії та Швеції будуть висвітлені в доповідях учасників в англомовній секції. Тези доповідей будуть опубліковані в Збірниках наукових праць Ліннейського (ЛНУ) і Київського національного університету (КНУ) імені Тараса Шевченка.

🙋Запрошуємо студентів та аспірантів, практиків ранньої кар’єри, дослідників, громадських активістів, а також представників органів державної влади та місцевого самоврядування взяти участь у дистанційній Зимовій сесії 2023 року.

👉Робоча програма на 22 лютого та посилання на захід (файл Google Drive)

👉Робоча програма на 23 лютого та посилання на захід (файл Google Drive)

📚Інформаційне повідомлення та програма заходів українською (PDF, 0.7 MB)

📚Інформаційне повідомлення та програма заходів англійською (PDF, 0.3 MB)

📲Онлайн-форма реєстрації до 14.02.23 (файл Google Forms)

Вимоги до оформлення тез доповідей (файл Google Docs)