Склад кафедри

Науково-педагогічні працівники

Професорсько-викладацький склад кафедри складають 10 осіб: 2 доктори географічних наук, 1 доктор технічних наук, 4 кандидати географічних наук та 1 доктор філософії з географії. Серед них – вчені з європейським ім’ям, чиї праці, виступи на міжнародних наукових форумах, реалізовані проекти, цикли лекцій, прочитаних у зарубіжних університетах, заслужили міжнародного визнання й престижних відзнак.

Лабораторія екології ландшафту

Навчально-допоміжні працівники

Жук Наталія Костянтинівна

Фахівець І категорії

Кретова Олена Вікторівна

Географ І категорії

Єрохіна Олена Володимирівна

Фахівець І категорії

Шевченко Оксана Володимирівна

Фахівець І категорії

Співробітники кафедри брали й беруть участь в якості експертів і представників від України в таких авторитетних міжнародних організацій, як Програма ЮНЕСКО «Людина і Біосфера», Міжнародний географічний союз, Міжнародна асоціація ландшафтних екологів, Міжнародна комісія з захисту басейну річки Дунай та ін.

Викладачі кафедри були виконавцями багатьох міжнародних програм і проектів (зокрема, Програми розвитку ООН, програм TACIS, INTAS, ЮНЕСКО, Наукової програми ЄС Горизонт-2020 та ін.), виконували дослідження у провідних університетах Світу (зокрема, Кембриджському, університеті Дартмус-коледж (США), Берлінському університеті О. Гумбольдта, Університеті Мартіна Лютера Галле-Віттенберг (Німеччина) та ін.). Будучи справжніми географами, співробітники кафедри проводили експедиційні дослідження у багатьох куточках Світу (див карту).

...
Позначені помаранчевим країни світу, які досліджувалися співробітниками кафедри.

Крім постійного штату викладачів, до читання лекцій, проведення семінарів і майстер-класів запрошуються провідні вчені з інших наукових установ України, а також відомі зарубіжні дослідники та експерти міжнародних організацій екологічного спрямування.